FILAR - Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami | O FIRMIE
15505
page,page-id-15505,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

FILAR – ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

“Filar” jest prywatną firmą, która powstała w październiku 1997 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług związanych z zarządzaniem i administracją nieruchomości mieszkaniowych, w szczególności Wspólnot Mieszkaniowych.

Właścicielka firmy posiada licencję Zarządcy Nieruchomości (nr 11249) oraz jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Zespół tworzą: licencjonowani  zarządcy, specjaliści ds. technicznych, administratorzy, specjaliści ds. finansowo-windykacyjnych, księgowy oraz Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Od wielu lat skutecznie administrujemy budynkami na terenie całej Łodzi. Do każdej nieruchomości przypisany jest konkretny administrator, który kompleksowo zajmuje się obiektem i pomaga rozwiązać na bieżąco problemy zgłaszane przez mieszkańców.

Nasza praca zorientowana jest na klienta – dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb. Między innymi dzięki staraniom naszej firmy, jak i zainteresowanych Wspólnot Mieszkaniowych pozyskujemy środki na inwestycje, a także startujemy w różnych konkursach zorganizowanych na terenie miasta Łodzi.

W 2011 r. jedna z administrowanych przez naszą firmę Wspólnot Mieszkaniowych uzyskała główną nagrodę w konkursie pod nazwą “Przywróćmy blask Piotrkowskiej” w kategorii “Podwórze roku”. W 2012 r. pięć Wspólnot otrzymało dofinansowanie z Urzędu Miasta Łodzi: jedna z programu operacyjnego “Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”, natomiast cztery z programu “Zielone Podwórka”. Ponadto w grudniu 2012 r. oraz w 2013 roku dwie z administrowanych przez nas Wspólnot otrzymały wyróżnienie w plebiscycie “Punkt dla Łodzi”, m.in. za zgodną współpracę Wspólnoty Mieszkaniowej z administracją nieruchomości w zakresie wykonanego remontu.

DSC_4923 copym
DSC_4928m